jakie zasady pisania pamiętnika

Włocławek w obiektywie

Temat: Rekrutacja na Redaktora
Imię:Krzysiek
Nick:Paradox
Wiek:19
Poziom wykształcenia + kierunki nauki:Aktualnie Liceum ogólnoksztalcące dla doroslych.
Ocena z języka polskiego w szkole średniej/podstawowej:
Kilka słów o sobie:Jestem Krzysiek mam 19 lat(za pół roku 20),hmm mam dużo wolnego czasu w tygodniu i przeznaczam go w wiekszosci na Komputer , czesto przesiaduje na forum PBK (6-9 h dziennie), a tak to poszukuje dobrych ofert pracy na wakacje.
Zainteresowania:Hmm Jazda na rowerze, Pisanie w pamiętniku, muzyka (każdego rodzaju).
Dodatkowe umiejętności (jeżeli są):Hmm,można powiedzieć ze Potrafię przewidywać nie które zdarzenia. Lecz jasnowidztem tego bym nie nazwał.
Doświadczenia (jeżeli są):doświadczenie życiowe, co nauczylo mnie wiele, potrafię rozmawiać z ludzmi o wszytskim.
Ilość czasu wolnego (dni, godziny dostępności):W zasadzie to jestem dostępny prawie codziennie, gdy niemam zajęc jestem cały dzień.
Kontakt:6662428 (Niewidoczny) Skype:Cavalierii

Źródło: pobyku.com/index.php?showtopic=19753Temat: Dziennik wojenny Gracza
" />a ja zrobie offtopa albo w zasadzie spróbuje sie ŚCIŚLE trzymac tematu.

dziennik gracza? Pierwszy raz z tym pojęciem spotkałam się w Amberze. Tam twórcy systemu zalecali aby gracze podejmowali sie różnych rzeczy do zrobienia zw. z saga (rysowanie Atutów, pisanie pamietnika, pisanie dziennika itp) i aby było to nagradzane pd lub premia punktw przy kreacji postaci. Pomysl mi sie spodobal i tak narodzily sie Kroniki Gracza - które pisze przy okazji większości kampanii. Pisze większości, gdyż zaczynam po ok 3 przygodzie, a kampania musi byc fajna i mi sie podobac.
Przykładem takiego dziennika jest kilka opowiadań na naszej stronie.

Taki dziennik pozwala mi lepiej zrozumiec postac, lepiej ja odgrywac, pokazac MG jak widze swiat i NPC a takze przypomniec sobie co zdarzylo sie w poprzednim odcinku


a co do postawionych pytań (faktycznie mix tego co pisaliśmy)
- grywam głównie w weekendy
- grywam gownie w wod(requiem) lub w to co MG poprowadzi
- kampania? preferuje dłuzsze ale nie zawsze wychodzi Jak druzyna i MG sa na "jednych falach" to kampanie najczesciej trwaja ok roku, jak wizja swiata sie rozjedzie to 2-3 przygody.
Źródło: pamcia.tenet.pro24.pl/www/forum/viewtopic.php?t=739


Temat: Zasady prowadzenia pamiętników
Powstał nowy dział - Pamiętniki Wampirów. Nie należy jednak mylić go z nazwą serialu. Jest on innym rodzajem działu Twórczość. Służy on do prowadzenia swoich własnych pamiętników o wymyślonej przez siebie postaci.

Zasady są następujące:

1. Trzeba pisać co najmniej raz na miesiąc.

2. Nie można kopiować wydarzeń z innych źródeł.

3. Notki dodajemy nie częściej niż raz dziennie.

3. Notki nie mogą być zbyt krótkie.

4. Należy pisać zgodnie z zasadami ortografii oraz nie mogą zawierać wulgaryzmów.

5. Pamiętnik prowadzimy w formie pierwszoosobowej.

6. Pamiętnik ma być prowadzony z sensem i w miarę realistycznie (czyli żadnych Edwardów Cullenów w Mystic Falls itp.)

7. Możliwe jest prowadzenie pamiętnika bohatera z serialu tylko przez jedną osobę, która pierwsza taki pamiętnik założy.

8. Jeśli w ciągu miesiąca do danego pamiętnika nie zostanie wprowadzony wpis, temat zostanie zamknięty a pamiętnik tego bohatera będzie mogła prowadzić nowa osoba.

9. Nazwa tematu to nazwa postaci w którą się wcielacie (może być całkiem zmyślona)

10. Założony Pamiętnik, o bardzo krótkiej długości będzie usuwany.

11. Pamiętnik niekoniecznie musi mieć tematykę związaną z wampirami.

12. W Pamiętnikach możliwe jest pisanie postu pod postem (wpis pod wpisem)Dział "Komentarze do Pamiętników", służy do komentowania poszczególnych pamiętników. Po stworzeniu pamiętnika, autor zakłada temat o takiej samej nazwie jak w dziale "Pamiętniki Wampirów", pisząc w nim, że jest to temat do komentowania.
Źródło: vampirediaries.pl/forum/viewtopic.php?t=665


Temat: Biblia.....

ewangelia tez jest rozpatrywana jako zrodlo historyczne; w dodatku ewangelie sa niezalezne , spisane przez ludzi zyjacych w dodatku nie rownoczesnie;
jest pewne, ze byl taki czlowiek;
to, ze czlowiek ow byl Bogiem, to rzecz wiary - nie do udowodnienia naukowo; ale przez to nie jest to mniej pewne; tak jak zasada zachowania energii - nie do udowodnienia, ale dziala


owszem, jako źródło historyczne, ale mniej lub bardziej pewne. zależy kto rozpatruje. np. niereligijne źródła podają, iż w czasach wielkiego spisu ludności, na który zdążali Maryja z Józefem nie rządził Herod, który nota bene już dawno nie żył. ewangelie nie były pisane jako kroniki historyczne, lecz jako pamiętniki religijne. sa więc bardzo subiektywne i jako mające spełnić okresloną misję, być może bardzo podkoloryzowane.
a rzeczą wiary może być wszystko, np. ufoludki lub krasnoludki. i fakt, że COŚ w życiu działa i kieruje nie niesie za sobą jednoznaczego wskazania na Jezusa.
Źródło: kobiety-kobietom.com/forum/viewtopic.php?t=2341


Copyright (c) 2009 Włocławek w obiektywie | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.